KALIBRA NOVA, s.r.o.

Kalibra – váš nejbližší prodejce oken
Bezplatná infolinka: +420 800 888 789

Služby

Kvalita služeb na prvním místě!

Nejen prověřené procesy výroby, důsledné testování a mnoho certifikátů, ale především tradice, historie a zodpovědnost představují výrobky KALIBRA NOVA, s. r. o, jakožto skutečné hvězdy mezi okny.
Kvalitní výrobek považujeme za jistotu, proto chceme jít dál a  poskytnout našim klientům maximální servis a záruky pro jejich rozhodnutí.
Cenová nabídka

Cenová nabídka / zaměření

Každý projekt je pro nás příležitostí, proto rádi uvítáme Vaši poptávku. Máme celé oddělení s týmem profesionálů, kteří pro Vás v co nejkratší době připraví nabídku přesně dle Vašich představ. Náš obchodník se s Vámi obratem spojí, aby získal všechny potřebné informace, rozměry. Rád se setká v místě realizace a se zaměřením poradí a pomůže. Takto připravená nabídka není závazná. Věříme v naši kvalitu a služby, proto i věříme, že si při Vašem rozhodování vyberete právě nás.

Výroba oken

Výroba oken přesně dle požadavků klienta

Samotná výroba probíhá v našem moderním provozu s využitím nejmodernějších technologí k dosažení optimálního výsledku. Rychlost dodání, cena a nekompromisní kvalita. Okna, dveře, ale i ostatní výrobky jsou se zárukou a s jistotou jakéhokoliv dalšího servisu.

montáž u klienta

Montáž u klienta

Nejsme jen výrobci oken a dveří. Jsme především firma, které záleží na službách, proto Vám nabízíme možnosti demontáže původních oken (dveří, vrat i ostatních produktů), přípravu pro nová, montáž i následné práce. Vše v nejvyšší kvalitě s týmem specializovaných montérů.

Servis a záruka

Záruční a pozáruční servis

Spokojený zákazník je naší největší referencí. Víme, že pokud budete spokojení, doporučíte nás vašemu okolí. Proto se vždy snažíme o 100% spokojenost. Zpětně se dotazujeme, ptáme se a zjišťujeme, zda je vše v pořádku. V případě potřeby řešíme odchylky, které se mohou po čase projevit tak, aby byl zákazník skutečně spokojený. Záleží nám na Vás.