Zveme Vás do našeho virtuálního showroomu.

Reference

Prohlédněte si naše referenční realizace a získejte inspiraci pro svůj budoucí projekt. Přesvědčte se o našich rozmanitých aplikací sortimentu společnosti Kalibra v různorodých projektech.

Pivovar Červený vlk

Pivovar Červený Vlk v srdci Krušných hor na Božím Daru. Naše společnost byla přizvána zhotovitelem projektu v roce 2019 jako hlavní dodavatel oken a dveří. Architektura spojující tradiční prvky s prvky moderní architektury a materiálů byla ideální pro použití hliníkového profilu CS 86-Hi. Tento moderní profil byl zvolen pro jeho skvělé tepelné izolační vlastnosti.

Hotel Thermal

Nově zrekonstruovaná bazénová část a restaurace hotelu Thermal byla jedna z našich nejznámějších zakázek v roce 2021. V rámci kompletní modernizace se z původního bazénu vytvořily dva samostatné, které jsou určeny k celoročnímu využití. Z restaurace i bazénu je nezapomenutelný panoramatický výhled na Karlovy Vary. Příjemnou atmosféru bazénového centra podtrhují naše výrobky svým moderním designem.

Krásný výhled z restaurace nad bazénem Thermal vás čeká nejen díky výhledu na bazén a Karlovy Vary, ale také díky kvalitnímu prosklení a montáži od KALIBRA.

Už jste nový bazén vyzkoušeli?

Vila PAX (Francie)

Zdařilá rekonstrukce historické vily, kde KALIBRA NOVA/ Bohemia Lignum vyráběla a montovala hliníkové světlíky, sekční garážová vrata, dřevěné okenice + okna a dále dřevěné exteriérové a interiérové dveře z profilu BL70.

Produkty v referenci

Okna a dveře

Profil BL 70

VCES Residence Vltava Praha

 

Rezidence Triplex Karlovy Vary

Realizace výměny oken a dveří za použití plastového a hliníkového materiálu byla uskutečněna v roce 2011.

SPŠ Ostrov nad Ohří

Kompletní realizace oken a dveří z hliníkových profilů.

Plzeňský Prazdroj a.s. – budova GŘ

 

Atrium Praha 5 Radlická