Zveme Vás do našeho virtuálního showroomu.

Přinášíme chytrá a funkční řešení

Technologicky optimální řešení pro váš dům

Design v souladu se vzhledem exteriéru i interiéru

Pro každý typ stavby

Široký výběr konstrukčních variant

Pro novostavby i rekonstrukce

Konfigurátor domovních dveří

Nakonfigurujte si dveře podle vlastních představ! V našem dveřním konfigurátoru si můžete vybrat z velkého množství modelů našich 4 sérií dveří Kalibra: Selection, Promo 2.0, Promo 5.0 a RHT-AL rámové dveře. Přímo z konfigurátoru po dokončení návrhu můžete odeslat poptávku, na kterou Vám po obdržení zpracujeme cenovou nabídku a následně Vás kontaktujeme pro další konzultaci a eventuální realizaci zakázky. Přejeme Vám příjemnou konfiguraci vysněných dveří a těšíme se na Vaše poptávky!

Spustit konfigurátor

Naše produkty

Odběr novinek

Zaregistrujte si Váš mail pro zasílání informací o novinkách a akcích.

Vložením emailové adresy souhlasíte s podmínkami osobních údajů.

Referenční projekty

Referenční projekty

Dovolte nám představit naše projekty, které jsme v poslední době úspěšně realizovali. KALIBRA NOVA se podílí na zajímavých projektech týkajících se nejen novostaveb, ale i rozsáhlých rekonstrukcí. Na naše projekty jsme náležitě pyšní a budeme doufat, že třeba i pro Vás budou novou a neotřelou inspirací.

Detaily referenčních projektů

CHYTRÁ DOMÁCNOST

Pro každý dům

Zjednodušte si každodenní činnosti ve Vaší domácnosti, jako je roztahování rolet, otevírání vchodových dveří, garážových vrat či vjezdových bran. Neztrácejte čas těmito úkony a využijte chytrou domácnost i ve Vašem domě. Moderní technologie umožňují ovládání prostřednictvím nástěnných vypínačů nebo ještě snadnějším způsobem, a to pomocí Vašeho smartphonu, tabletu nebo notebooku. A to vše z míst, kde se budete zrovna nacházet.

Více informací

Kalibra Nova, s.r.o.
Hroznětínská 183
360 01 Otovice

+420 800 888 789

kalibra@kalibra.cz

Prodejní místa

Kontaktujte nás

Máte-li jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat přes formulář.